Herzog Road Runners-team 2025
-
Danique Bank
Volg Danique -
Sunny Schippers
Volg Sunny -
Floor Wijnen
Volg Floor -
Tom Oosterdijk
Volg Tom -
Jiske de Goede
Volg Jiske
Danique Bank
Op haar 31e kreeg Danique de diagnose borstkanker🎗️, midden in haar voorbereiding op een halve marathon voor het KWF. Na zware behandelingen liep ze die tóch, met haar moeder trots aan de zijlijn.
Inmiddels is haar moeder overleden aan dezelfde ziekte 💔, maar Danique blijft lopen. Voor zichzelf, voor haar moeder, en voor iedereen die vecht tegen deze vreselijke ziekte.
Met een onverwoestbare mentaliteit, compressie als vaste krachtbron en het KWF als haar drijfveer, blijft ze fysiek én mentaal in beweging. Danique is een echte strijder 💪🏻 en laat zien dat je, zelfs na de zwaarste kilometers, sterker terug kunt komen.
Sunny Schippers
Van 115 marathons naar een persoonlijk record. 🏁🔥 Sunny liep al 75 buitenlandse marathons en staat in Amsterdam voor zijn volgende doel: op zijn 44e zijn snelste marathon ooit lopen. Met 115 marathons op zijn naam weet hij precies hoe je je grenzen opzoekt en hoe belangrijk herstel daarin is.
De komende maanden draait alles om hard trainen, volle focus en slim herstellen. Als lid van Team Herzog brengt hij bakken ervaring, enthousiasme én een goed verhaal mee: zijn weg naar Amsterdam krijgt een plek in zijn tweede boek. Een veteraan met een missie & wij zijn erbij!
Floor Wijnen
Floor is arts én hardloper in hart en spieren 🩺. “Hardlopen is voor mij therapie, medicijn en levenslust in één,” vertelt ze. Wanneer ze zich niet ontfermt over haar patiënten, trekt ze snel haar hardloopschoenen aan: op zoek naar vrijheid, ritme en voldoening op de weg.
Net verhuisd gebruikte Floor het lopen als manier om haar nieuwe woonomgeving te verkennen. Maar wat begon als oriënteren, werd al snel verslavend: de kilometers stapelden zich op, net als haar liefde voor het lopen. 🗺️🏃🏻♀️
Nog geen 5 (!) maanden later stond ze aan de start van haar allereerste marathon. Met een flinke portie lef liep ze hem uit in 3:29:50. En dat smaakte naar meer. Want Floor is niet te stoppen: ambitieus, gepassioneerd en altijd in beweging. 💪🏼💥
Tom Oosterdijk
Van bierbuik naar Ironman. 🍻➡️💪 Van studentenkroeg naar startvak. Tom Oosterdijk gooide in 2017 zijn leven om, leerde zwemmen en verving brakke ochtenden voor 20 uur per week trainen. Niet veel later werd hij… prof triatleet. 🤯
Nu motiveert hij anderen en gaat hij volle bak voor de Marathon van Amsterdam⚡️Wij volgen elke stap. Stay tuned!
Jiske de Goede
Moeder van twee meiden, business consultant én runningtherapeut. Jiske is een échte laatbloeier in de atletiek, die met slimme trainingen en een glutenvrij voedingspatroon laat zien dat je op elke leeftijd kunt groeien en sterker worden. 💪
Ondanks haar drukke leven met werk en gezin houdt ze alle ballen hoog 🤹 en traint héél slim. Ze laat zien hoe hardlopen, werk en moederschap gecombineerd worden.
Wij volgen Jiske’s inspirerende reis richting Amsterdam.
